Cestovná agentúra Plejsy tour

Sme Cestovná agentúra PLEJSY TOUR, ktorá okrem širokej škály zahraničných zájazdov ponúka aj ubytovanie v súkromí a penziónoch na Slovensku.

Cestovná agentúra Plejsy tour

Plejsy tour Cestovná agentúra, Krompachy

Sme Cestovná agentúra PLEJSY TOUR, ktorá okrem širokej škály zahraničných zájazdov ponúka aj ubytovanie v súkromí a penziónoch na Slovensku.

Adresa: SNP 23, 053 42, Krompachy
Telefón:+421 915 946 381
E-mail:plejsy-tour@plejsy-tour.sk

Medzi najvyhľadávanejšie krajiny,kde sa dá stráviť skvelá dovolenka patrí už tradične :

Chorvátsko krajina s prekrásnym pobrežím obmyvaným krištáľovo čistou vodou Jadranu, historické mestá, čarovná príroda a jadranská atmosféra s pohostinnými ľuďmi a výbornou kuchyňou.
Bulharsko krajina v srdci balkánskeho polostrova, ktorý má nádherné dlhé pláže s pozvoľným vstupom do mora,ale aj príjemným podnebím, južanskou srdečnosťou, bohatou kultúrou, históriou a chutnou kuchyňou.
Egypt krajina faraónov, pyramid, slnka a nádherných pláží stredozemného mora. Je to kolíska civilizácie.
Grécko najprv história zasluhujúca úctu, potom piesočnaté pláže a modré priateľské more. Tiež však skvelá otvorená grécka duša, chutné jedlo a nádherná hudba.
A máme aj mnoho iných skvelých miest, ktoré stoja za to ich navštíviť.

Plejsy tour-Vaša dovolenka

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.