ASKONY, Vitálny svet, wellness, relax

Predstavujeme Vám miesto, ktoré prenesie Vaše telo a dušu do prirodzenej rovnováhy.

ASKONY, Vitálny svet, wellness, relax

Vitálny svet, Krompachy

Predstavujeme Vám miesto, ktoré prenesie Vaše telo a dušu do prirodzenej rovnováhy.

Adresa: Kúpeľná ulica 20/202 053 42 Krompachy
Telefón: 0949 468 561
E-mail:sstehlik@askony.sk

Fínska sauna
Teplota prostredia od 95° až 105°C. Odporúčaná doba pobytu 15 minút. Uvoľňuje svalstvo a intenzívnym potením dochádza k celkovej očiste organizmu, k posilneniu imunitného systému. Odstraňuje stres.

Parná sauna
Teplota prostredia 47° až 55°C, 100% vlhkosť. Odporúčaná doba pobytu 15 minút. Prečistí vaše dýchacie cesty a uvoľní póry vašej pokožky.

Bylinková sauna
Teplota prostredia 42°C až 47°C, vlhkosť 60%. Odporúčaná doba pobytu max. 20 minút. Prečistí dýchacie cesty a príjemne uvoľní celý organizmus. Mäta, harmanček, medovka vás osviežia a upokoja.

Soľná sauna
Teplota prostredia 42° až 47°C, vlhkosť 60%. Odporúčaná doba pobytu max. 20 minút. Blahodárne pôsobí na dýchacie cesty a pokožku.

Tepidárium
Doprajte si príjemný oddych na anatomicky tvarovaných a vyhrievaných ležadlách. Relaxačná hudba a príjemne prostredie prispejú k celkovej relaxácii.

Tropický dážď
Osvieženie v podobe studeného alebo teplého dažda vás pripraví na dalšie procedúry.

Masážna sprcha
Osvieži a prekrví pokožku. Striedanie studenej a teplej vody zvýši imunitu a odolnosť.

Perličková masážna kúpeľ
Odstráni telesnú a duševnú nepohodu a napätie. Organizmus sa uvoľní a príjemne naladí.

Klasická masáž
Celotelová masáž, masáž chrbta, šije, nôh, ruk a pliec. Pri klasickej masáži používame ručnú aplikáciu mechanických podnetov - hmatov, kde prekrvíme masírovanú oblasť. Masážou podporujeme uvoľnenie svalstva, napätia, výživu tkaniva a zmiernenie bolesti. Celkové účinky sú upokojujúce, relaxačné, povzbudzujúce. Používame emulziu EMPSPOMU alebo olivový olej.

Odpočívareň
Tu možete nerušene relaxovať a pri zvukoch relaxačnej hudby zabudnúť na problémy všedných dní. Plamienky ohňa a žblnkot vody nasadia príjemnú atmosféru.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.